Letní sezóna právě zahájena v PUZZLESALADS

Od 24.6. odstartovala na všech pobočkách PUZZLE SALADS a PUZZLE PASTA – pobočka kde se připravuje krom salátu také čerstvá PASTA, nová LETNÍ SEZÓNA.

Pasta alla caponata con stracciatella

Caponata je směs pečené zeleniny, původem z Itálie-Sicílie, obsahující, lilek, papriku, celer-řapík, cukety, rajčata, zelené olivy, kapari, česnek, bazalku, datle, vinný ocet a cukr. 

Stracciatella – Přírodni sýr z tepelně neošetřovaného mléka. Ručně vyráběná mozzarella podle italské receptury z českého nepasterované­ho mléka. Specifický druh mozzarelly, která je ručně rozdělená na vlákna a poté naložena ve smetaně. Tento druh pochází přímo z Bari, hlavního města Apulie. Konzistence je krémová, chutná mléčně. V Bari se jí buď samotná nebo s bruschettami. Čerstvost je zaručena dodavatelem Mozzarellart.com, který každý den zaváží jen to nejlepší a vždy čerstvé.

Salát je letní, nachlazený a rychle připravený.

Mango and Smoked Chicken

Do tohoto salátu jsou použity pouze prémiové ingredience v podobě manga a banánových papriček z Mexika, které jsou křupavé a nejsou pálivé. Salát je servírován s dresinkem lime coriander, který společné s bylinkami působí velmi lehce a je osvěžující.

Společné s letní sezonou jsou zařazovány do nabídky nové letní ingredience, které si zákazník může přidat do vlastního salátu nebo do salátu ze stálé nabídky.

Mango Salsa

Zauzená kuřecí prsa

Sicilská Caponata

Straccitella fresh cheese

Na pobočce Puzzle Pasta, která se nachází v kancelářském komplexu na Brumlovce Praha 4, jsou servírovány čerstvé Tagliatelle Alla Caponata con Straccitella.

PUZZLESALADS

PuzzleSalads je koncept nabízející kvalitní, rychlé a zdravé jídlo z prvotřídních, sezónních a lokálních surovin. Jejich menu se stále mění podle ročního období a počasí. Nenabízí jen množství receptur na salát, ale dávají vám možnost rozhodovat do poslední ingredience o tom, co si do svého salátu namícháte, od toho se odvíjí i název PuzzleSalads.

Čerstvé, sezonní, lokální i domácí suroviny

Každý den pro vás v PuzzleSalads chystají ty nejlepší dobroty, vše vždy domácí a bez použití jakýchkoliv polotovarů. Hlavní zásady značky jsou pevně dány. Vždy čerstvé, chutné, vytvořené vlastníma rukama, sezónní, lokální, rychlé a zdravé. Jídlo přece nemůže nudit, ale musí bavit každý den a mít smysl. Proto je jejich vášní a životem.

Objednávejte online – ušetřete čas

Můžete jednoduše objednávat online v e-shopu pro všechny pobočky. Stačí si objednat salát na daný čas, zaplatit online a pak už si ho jen vyzvednout hotový na pobočce, kterou si určíte.

V nabídce rozvážkových firem

Nabídku PuzzleSalads naleznete i prostřednictvím rozvážkových firem. Produkty si snadno objednáte prostřednictvím kanálů UBER, WOLT a DÁMEJÍDLO.

Zajištění cateringu samozřejmostí

PuzzleSalads zajišťuje i catering servis pro větší společnosti a akce. Pro konkrétní nabídku můžete poslat dotaz na puzzle@puzzlesalads.cz.

Už 7 provozoven v Praze

Od otevření první provozovny v pražských Holešovicích se PuzzleSalads rozrostl již na sedm míst po Praze. Najdete je 2x v areálu BB Centra Brumlovka, na Stodůlkách a na Aviatice (Waltrovka). Další provozovny s celodenním provozem naleznete také v Europarku (Štěrboholy) a v Revoluční ulici.

Více informací najdete na puzzlesalads.cz.

You may also like...