Ochutnali jsme Zé Coffee | Recenze

Dostal se nám do ruky kávový nealkoholický nápoj Zé Coffee, vzorek na ochutnání. Jelikož jsem opravdová milovnice kávy, moc jsem se těšila, až si otevřu první láhev.

Celý týden jsem se dívala na plechovky s tímto nápojem, které byly určeny pro výherce soutěže. Nám, pro naši redakci, byly na testování určeny nápoje Zé Coffee ve skle. Tady jsou moje první dojmy z ochutnávky.

Lahodné osvěžení v podobě kávového nápoje

Zé Coffee je vyrobeno z kvalitní kávy arabica, sladu a filtrované sycené vody a použito je minimum cukru. Vypijete-li jednu láhev, je to stejné, jako byste vypili jedno espresso. Co se jeho obsahu (složení) týče, nenaleznete v něm žádné mléko, lepek ani laktózu. Je bez přidaných barviv, aromat a konzervantů. Po nalití do sklenice nápoj přirozeně tvoří kávovou pěnu.

Charakteristická chuť Zé Coffee je spíše nahořklá, při správném vychlazení vás velmi osvěží, a přitom Vašim smyslům nabízí tu pravou chuť kávy. Tato chlazená káva neztrácí nic ze svých kvalit, ani co se klasických kávových vůní týče. Musím se přiznat, že jsem si tento nápoj velmi oblíbila a mohla bych ho pít „po kartonech“.

Osobní dojmy k Zé Coffee

Vím, že není pěkné, když se někdo vychloubá, ale považuji se za opravdového odborníka na kávu. A proto si dovolím nestranně zhodnotit tuto kávu jako opravdu velmi zdařilý pokus zachovat klasickou chuť kávy v novém hávu. Právě v tomto letním období je to ideální prostředek k tomu, abychom si mohli vychutnat „svůj šálek espressa“ i v horkém počasí.

Kde si můžete Zé Coffee dopřát?

Nápoj je na našem trhu nováčkem, a proto ho nenaleznete v běžné síti obchodních řetězců. Objednat si ho můžete přes internetový e-shop www.ze.coffee a ochutnat můžete v těchto kavárnách a podnicích:

Boho cafe & store

Bar Behind the Curtain

Burrito Loco

Pizzeria Vendemaria

Kavárna dobrodruha

Josie Bar

Pivní bar Ostrý

Node5: Coworking space

Kino Brasil

Impact Hub Praha

Za sebe mohu říci, že opravdu stojí za to ho ochutnat. A proto hned, jakmile dopíšu tento článek, jdu na www.ze.coffee objednat rovnou celý karton, abych byla dokonale osvěžena v těchto letních teplotách, kdykoliv si jen vzpomenu.

You may also like...