Gare Restaurants nabízí jedinečný Loyalty Club

Gare Restaurants nabízí jedinečný Loyalty Club

29. 11. 2019 Vyp Od Marcela Karafizievová

Gare Restaurants nabízí jedinečný Loyalty Club. Kromě uplatnění slevy můžete nahlédnout pod pokličku mistrům šéfkuchařům, sládkům, sommelierům, baristům i cukrářům

Oběd s kolegy, setkání s obchodními partnery, večeře s partnerkou, firemní akce… Každá návštěva v síti restaurací Gare, mezi něž patří francouzská La Gare, nejstarší mušlárna v Praze, Les Moules, Pivovar s vlastním oceňovaným pivem a sezónními speciály – U Supa a zahradní restaurace Vozovna Stromovka, se počítá. Ve věrnostním klubu můžete kromě standardního uplatnění slevy zažít jedinečné eventy s největšími profesionály ve svých oborech.

Věrnostní kartu lze získat v kterékoliv restauraci sítě Gare Restaurants, pro aktivaci je třeba zaregistrovat ji na webu, jednoduché instrukce získáte spolu s kartou. Její velkou výhodou je, že je přenosná, a tak na jednu kartu může sbírat kredit více osob. Pak už jen spolu s placením předáte i kartu pro evidenci úhrady, kdy za každých 100 korun získáte 10 bodů, které se vám načtou vždy do druhého dne 5:00 ráno. Kartu lze uplatnit i při nákupu produktů, jako je například káva z vlastní pražírny Made In Coffee, ale i nákupu dárkových voucherů či předplacených dárkových karet. Zůstatek neuplatněných bodů uvidíte vždy na účtence, s tím, že aktuální platba se teprve započte.

Peníze nebo život!

Každý preferuje něco jiného. Proto lze získané body uplatnit jako slevu, vždy jednorázově do výše 40 % z ceny konzumace na účtence, nebo si za ně můžete pořídit zážitek s mistry gastronomických, sommelierských a pivovarnických oborů! Co konkrétně můžete zažít? Zde je odpověď:

VAŘENÍ PIVA SE SLÁDKY PIVOVARU U SUPA

Jak to vlastně celé bylo a je? A jak vaří pivo v jednom z nejlepších pražských minipivovarů? Suroviny bereme od nejlepších dodavatelů. Kde ale bereme slad, kde chmel a jaký? Už jste viděli naši unikátní prosklenou varnu? A to, jak v ní vaříme pivo? Na programu je i ochutnávka piv a návštěva našeho podzemí, kde pivo leží.

Pro milovníky piva je tento kurz nezbytností!

Cena kurzu: 3 000 bodů / osoba

PRŮVODCE KÁVOVÝM SVĚTEM SE ŠÉFBARISTOU

Na začátku kurzu vám představíme naši pražírnu Made in Coffee. Následovat bude poutavý výklad o původu kávy, vysvětlení rozdílů mezi druhy zrn, popíšeme vám metody zpracování kávy. Nevynecháme ani praktickou ukázku pražení, samotný cupping, a poradíme vám, jak si správně připravit kávu doma.

Cena kurzu: 2 000 bodů / osoba

DEGUSTACE VÍN SE SOMMELIEREM

Zaujmeme vás výkladem našeho sommeliera o nabízených vínech, následovat bude řízená degustace, představení firmy, záměr dovozu vín přímo od francouzských vinařů. Projdeme spolu významné vinařské regiony Francie a přechutnáme vzorky typických příkladů základních vín z daných regionů.

Cena kurzu: 3 000 bodů / osoba

CUKRAŘINA S NAŠÍ ŠÉFCUKRÁŘKOU EVOU BOŇKOVOU

S naší skvělou šéfcukrářkou Evou Boňkovou máte na výběr z těchto kurzů: • Jablečný tatin – výroba křehkého těsta, práce s ovocem a dokončení dezertů. • Saint honoré – tradiční dezert, naučíte se kombinovat odpalované a listové těsto, příprava krému s vanilkou a žloutky, příprava karamelu a práce s ním. • Pralinky a vaření genáží, výroba domácích bonbonů.

Cena kurzu: 3 000 bodů / osoba

JAK PRACOVAT S GRILEM

Naučíme vás, jak připravit pořádný steak na grilu! A k němu lahodnou omáčku, sezonní zeleninu a další speciality. Tento kurz probíhá u nového otevřeného grilu přímo v restauraci La Gare, proto máme fixní termíny: neděle – úterý, vždy od 17:00 do 18:30. S maximální účastí 4 osob najednou.

Cena kurzu: 4 000 bodů / osoba

Naše podniky

Pivovar U Supa

Česká, pivní fine-dining

Celetná 563/22, Praha 1

+420 734 441 892

www.pivovarusupa.cz

Vozovna Stromovka

Česká, moderní, udírna

Královská obora 2, Praha 7

+420 725 123 705

www.vozovna-stromovka.cz

Les Moules

Belgie, mušle, pivo

Pařížská 19/203, Praha 1

+420 733 503 220

www.lesmoules.cz

La Gare

Francie, grill, seafood

V Celnici 3, Praha 1

+420 602 502 906

www.lagare.cz