Společnost Emirates letos naservíruje 500 000 vánočních pokrmů

Společnost Emirates letos mezi 9. – 31. prosincem na vybraných linkách naservíruje půl milionu vánočních jídel svým cestujícím napříč všemi třídami. Kromě výborných svátečních pokrmů si pasažéři budou moci užít také výběr nostalgických filmů a svátečních pochoutek, které budou k dispozici jak na zemi, tak i ve vzduchu.

Vánoční menu

Cestující, kteří letos využijí vybrané linky pro cestu z Dubaje do Austrálie, Jihoafrické republiky, Filipín, Nového Zélandu či Evropy včetně Prahy, se mohou těšit na gastronomické zážitky s příchutí Vánoc a naladit se do sváteční nálady už na palubě. V Economy Class bude vánoční menu složeno z krůtích plátků doplněných o šťouchané brambory, zelený hrášek, mrkvičku a hutnou brusinkovou omáčku jus lié z kuchyně špičkových šéfkuchařů společnosti Emirates. Jako dezert bude servírována svátečně upravená čokoládová pěna. Pro pasažéry z First a Business Class bude připraven hlavní chod v podobě krůtích prsou s meruňkovou nádivkou, pečenými brambory, kapustičkami a dvěma druhy omáček. Sladkou tečku za hlavním menu bude tvořit Santův čokoládovo-brusinkový dort nebo čokoládovo-perníkový dortík.

Na trasách s Airbusem A380 si mohou cestující z First a Business Class vychutnat v ikonických palubních salóncích také limitovanou edici kořeněného koktejlu Santa’s Spiced Amarula Cocktail, vánočních koláčků mince pie a dalších pochoutek, jako jsou perníkové sušenky ve tvaru sněhuláka nebo brusinkové, kokosové a čokoládové pralinky. Svátečně upraven bude také košík s dobrotami, který je běžně dostupný ve všech soukromých kabinách ve First Class. Nově bude zahrnovat také vánoční příchutě v čele s pomerančovou čokoládou Butlers, perníčkovým popcornem, lékořicí Lakrids s příchutí slaného karamelu a čokolády a chipsy s příchutí pečeného krocana a nádivky. Z nápojů budou k dispozici prvotřídní vína i šampaňské. Společnost Emirates se navíc může pyšnit rozsáhlou nabídkou lihovin. Tato nabídka obsahuje kombinaci méně známých i populárních značek, jako je například koňak Hennessy včetně exkluzivního Hennessy Paradis dostupného ve First Class.

Pochoutky pro malé cestovatele na palubě

Speciální sváteční menu s krocanem i malé překvapení v podobě čokoládové sušenky ve tvaru sněhuláka je připraveno pro všechny dětské cestující. Během prosince mohou získat do své sbírky dalšího z plyšáků Fly with Me Animal, sněhuláka Lumiho. Ve First Class se mohou těšit také na horkou čokoládu s marhmallows a sušenkami ve tvaru hvězd. Děti i dospělí se mohou těšit také na vánoční punčochy a možnost vyfotit si vlastní snímek pomocí Polaroidu.

Sváteční filmy v zábavním systému ice

Na palubě nebudou chybět ani vánoční filmové klasiky, jako jsou například Polární expres, Sám doma, Vánoční skřítek, Rudolf, Život je krásný a mnoho dalších. Cestující si mohou prostřednictvím systému ice užít více než 4500 kanálů zábavy a vybrat si svůj vánoční playlist ještě před samotnou cestou.

Sváteční menu i na zemi

Všech 41 letištních salónků v síti Emirates, včetně sedmi salónků na mezinárodním letišti v Dubaji, bude od 15. do 31. prosince servírovat řadu tradičních vánočních pokrmů včetně pečeného krocana a velkého výběru sladkých pochutin, jako je například štola. V Dubaji budou také nabízet výběr jedinečných příchutí zmrzliny, včetně perníku a kokosového karamelu. Milovníky kávy jistě potěší i nabídka perníkového a karamelového latté u stánků Coffee Planet, které jsou taktéž k nalezení v salóncích Emirates.

Nákup vánočních dárků na palubě

Tipy na skvělé vánoční dárky na poslední chvíli a bez cla mohou cestující naleznout v nově zavedeném magazínu EmiratesRED a v EmiratesRED TV, kterou zákazníci najdou v palubním zábavním systému ice. Katalog zahrnuje i značky, které se vyrábějí exkluzivně pro Emirates – parfémy Boadicea the Victorous a Sea Buck Switzeland, prvotřídní značku v péči o pleť.

Cestující mohou rovněž nakoupit u Emirates Official Store, kde naleznou Vánocemi inspirované výrobky – vánoční svetry, pyžamové sety, vánoční přání, hrnečky a mnoho dalšího. Tyto produkty jsou dostupné v obchodech a online na www.emirates.store/.

You may also like...