Chuť Vánoc v limitované nabídce Starbucks

Vánoční svátky jsou za rohem a sváteční atmosféra dorazila i do Starbucks. Originální zimní nápoje letos opět doplňují nabídku, která je zosobněním chuti Vánoc. Ty, kteří se již nemohou dočkat svátků, jistě potěší návrat oblíbeného Gingerbread Latte a Toffee Nut Latte, milovníky čokolády pak žhavá novinka Truffle Deluxe Hot Chocolate. S vánoční nabídkou se do Starbucks vrací i limitovaná nabídka zrnkové kávy Christmas Blend či jedinečné vánoční dezerty.

Oblíbené vánoční nápoje Starbucks nemohou chybět ani při letošních svátcích. Užijte si jedinečnou atmosféru ve Starbucks a zahřejte se například ikonickým Gingerbread Latte. To v sobě ukrývá chuť čerstvě upečených vánočních perníčků v kombinaci s espressem a horkým mlékem. Nebo dejte přednost další vánoční klasice – Toffee Nut Latte. Bohatá krémová chuť sladkých karamelek v kombinaci s praženými oříšky, espressem a horkým mlékem zahřeje každého milovníka kávy. Oba vánoční nápoje si můžete vychutnat i v ledové verzi jako Frappuccino a letos dokonce nově i ve veganské verzi s rostlinnou alternativou mléka a veganskou šlehačkou.

Dáváte-li před kávou přednost raději čokoládě, potěší vás letos novinka Truffle Deluxe Hot Chocolate. Spojení pořádné porce čokolády s čokoládovou šlehačkou a Truffle toppingem nadchne každý mlsný jazýček.

Pokud si chcete sváteční atmosféru užít naplno, určitě nemůžete vynechat skvělé zimní dezerty. Během této zimy doplňuje nabídku novinek, jako jsou americké palačinky a skořicová rolka, i oblíbený banánový chlebíček a neodolatelný Red Velvet Cake či sváteční Red Velvet Muffin. Pokud si chcete vychutnat domácí vánoční pohodu, určitě si ve Starbucks nechte zabalit některý z lahodných dezertů a přibalte k němu i limitovanou zrnkovou kávu Christmas Blend.

Zrnkovou kávu Christmas Blend vytváříme ve Starbucks s láskou a radostí každý rok, ten letošní je však něčím výjimečný. Směs je inspirována receptem z roku 1984 – se vší svou původní sladkostí a kořením. Tmavě pražená zrna z Guatemaly, Kolumbie a Papuy-Nové Guineje se spojila, aby dala vyniknout chuti vzácné zrající Sumatry. Tóny bylin, koření na pečení a sametově bohatý čokoládový závěr naplní váš šálek radostí. Chuť Christmas Blend letos výborně ladí s oblíbenými vánočními dezerty, jako jsou perníčky, ovocný koláč či pudink.

Nenechte si letos ujít Vánoce v Starbucks, přijďte si vychutnat jedinečnou sváteční atmosféru a nezapomeňte, že všechny nápoje si můžete nechat připravit i do vlastního tumbleru či hrnečku, díky čemuž pomůžete chránit přírodu a ještě ušetříte 10 Kč. Užijte si vánoční atmosféru v Starbucks!

You may also like...