Emirates posouvá zážitek z letu ikonickým A380 na novou úroveň, představuje Premium Economy i vylepšení napříč třídami

Letecká společnost Emirates povyšuje zážitek z letu svou vlajkovou lodí A380 na další úroveň. Ve svém aktuálním přírůstku A380 představuje produkt Premium Economy i nový design a inovace napříč třídami.

Let na palubě A380 je jedním z nejvyhledávanějších cestovatelských zážitků a my jsme ho nyní ještě vylepšili,“ uvedl Sir Tim Clark, prezident letecké společnosti Emirates, a doplnil: „Zatímco ostatní spíše zavádějí omezení, společnost Emirates usilovně pracuje na tom, aby implementovala služby a produkty, které musely být kvůli pandemickým opatřením pozastaveny nebo upraveny, a zároveň nabídla našim zákazníkům vylepšení a novinky. Držíme se našeho motta Fly Better a nadále investujeme do inovací a pracujeme na tom, abychom zákazníkům zajistili co nejlepší zážitek z letu.“

Společnosti Emirates byl minulý týden dodán jeho nejnovější letoun A380 z hamburské pobočky Airbusu, zbývajících 5 letadel A380 rovněž s vybavením Premium Economy bude doručeno v průběhu roků 2021 a 2022. Sedadla Premium Economy budou naistalována také na palubách některých letadel Boeing 777X, která se připojí k flotile Emirates v roce 2023. Emirates zvažuje plány na dovybavení své stávající flotily A380.

Tim Clark k tomu dodává: „Náš produkt Premium Economy byl pečlivě vyvinut v souladu s profilací Emirates coby full-servisové letecké společnosti nejvyšší kvality. Naše první, byznysová i ekonomická třída udávaly v době svého uvedení trendy v odvětví a my jsme přesvědčeni, že i naše nová Premium Economy také posune standardy prémiových nabídek. Dokud nebudeme mít dostatečný počet míst, který bychom mohli uvést na trh, plánujeme nabídnout Emirates Premium Economy jako bezplatný upgrade pro naše vážené zákazníky. Nasadíme naše nejnovější letadlo A380 na různé trasy, aby mohli zákazníci vyzkoušet tento nejnovější produkt ve všech třídách.“

Společnost Emirates oznámí, na které trasy bude letadlo A380 s Premium Economy nasazeno, v průběhu nadcházejících týdnů.

Premium Economy: Pohodlí a prostor

Rozmístění nového letadla A380 nabídne 56 míst v Premium Economy s uspořádáním sedadel 2-4-2.

S velkorysou roztečí přes 100 cm je prémiové sedadlo široké téměř 50 cm a sklopí se o 20 cm do pohodlné polohy s dostatečným prostorem pro natažení nohou. Sedačky jsou potaženy kůží krémové barvy, odolné proti skvrnám, s prošívanými detaily a dřevěným panelem, podobně jako tomu je v byznysové třídě. Každé sedadlo je navržené tak, aby poskytovalo optimální pohodlí a podporu pomocí do šesti poloh nastavitelných opěrek hlavy, opěrek na lýtka a chodidla.

Každé sedadlo má obrazovku s uhlopříčkou 13.3” (34 cm), jednu z největších ve své třídě, která zajistí dokonalý zážitek z bezkonkurenční nabídky filmů, TV, zpráv, hudby a dalšího obsahu v oceňovaném palubním zábavním systému společnosti Emirates ice.

Emirates Premium Economy zahrnuje i promyšlené detaily, včetně snadno přístupného dobíjecího panelu na sedadle, širokého jídelního stolu a bočního koktejlového stolku.

Emirates Premium Economy se nachází v přední části hlavní paluby a disponuje 2 toaletami pro pasažéry.

První třída: Ještě více soukromí a luxusu

V nejnovějším modelu Emirates A380 bylo vylepšeno i 14 soukromých apartmá první třídy, které jsou nyní širší a mají vyšší dveře, čímž zajišťují ještě větší soukromí a komfort.

Nové motivy a barvy zdobí interiéry kabin a povrchové plochy, počínaje širokým schodištěm spojujícím hlavní palubu s horní, a konče designovým obložením a moderním vybavením palubních sprchových lázních.

Byznysová třída: Nový luxus

Společnost Emirates ponechala v byznysové třídě A380 oblíbená sedadla, která nabízejí přímý přístup do uličky každému cestujícímu, sklopí se do zcela vodorovné polohy a disponují soukromými mini bary, dostatečným úložným prostorem a vysokým stupněm soukromí.

Všech 76 sedadel bylo potaženo kůží v barvě šampaň a doplněno dřevěnými povrchy. Podobně jako u byznysové třídy letadla Boeing 777 Gamechanger společnosti Emirates je zde znát inspirace privátními letadly.

Totožné barevné tóny byly použity také v palubním salónku v zadní části horní paluby, určenému exkluzivně pro cestující první a byznysové třídy.

Ekonomická třída: Sedadla lepší než v Gamechangeru

Společnost Emirates na palubě svého nejnovějšího modelu A380 nahradila všech 338 sedadel v ekonomické třídě ergonomicky tvarovanými sedadly s celokoženými opěrkami hlavy a bočními panely, které lze nastavit do vertikální polohy pro optimální pohodlí.

Tento nejnovější typ sedadla je ještě o úroveň lepší než aktuálně nainstalovaný model v letadle Boeing 777 Gamechanger společnosti Emirates. Je lehčí, ale přitom nepřipouští žádné kompromisy co do maximálního pohodlí a funkčnosti, které přináší. Každé sedadlo je vybaveno stolkem s elegantním dřevěným povrchem a také 13,3 “ osobní obrazovkou, jejímž prostřednictvím se mohou zákazníci bavit na některém ze 4 500 kanálů oceňovaného palubního zábavního systému ice.

Osvěžený interiéry kabin

Celý interiér Emirates A380 je opatřen novými povrchy a designovými prvky s motivem stromu Ghaf (prosopis cineraria). Doplňují ho čisté a vzdušné barevné tóny šampaň, dřevěné obložení a bronzové detaily přebrané z nejnovějších interiérů Emirates v letadle Boeing 777 Gamechanger.

Ghaf, původně stálezelená rostlina, je považována za národní strom Spojených arabských emirátů a má hluboký kulturní a ekologický význam.

Všechny třídy kabin jsou vybaveny nejnovější generací oceňovaného palubního zábavního systému ice, který nabízí vylepšenou a vynikající kvalitu obrazu. Každá obrazovka na sedadle bude mít ultra široké zobrazovací úhly, kapacitní dotykový displej, LED podsvícení a Full HD displej.

You may also like...