Rum Pampero Aniversario inovuje svůj design

Prvotřídní rum z venezuelské palírny Pampero změnil po letech svůj design. Zakulacenou láhví a ikonickým koženým vakem výrobce odkazuje na své dědictví, inspiraci svobodnými kovboji Llaneros a jejich zvyky a také vychází vstříc ekologickým požadavkům současné doby.

Proč se mění design?

Nové provedení ikonického vaku Pampero Aniversario evokuje svým vzhledem autentická kožená sedla, která byla tradičně používána místními kovboji Llaneros. Odkazuje na řemeslnost a tradici, ke které se rum od svého vzniku hrdě hlásí. Červené logo Llaneros je nyní viditelnější díky voskové pečeti. Tři zobrazené sudy mají dvojí symboliku – v prvním případě odkazují na trojitý proces destilace, v druhém případě na stárnutí rumu v dubových sudech, kde rum získává své unikátní aroma bohaté na ovocné, vanilkové a tabákové tóny. Venezuelské logo umístěné ve spodní části vaku je zárukou původu a vysokých standardů kvality.

Výrazný a kvalitně zpracovaný vak je vyroben z udržitelného materiálu. Výrobce se rozhodl pro tento materiál z toho důvodu, aby přispěl k udržení přírodního ekosystému, ale současně neslevil ze svých požadavků na prvotřídní řemeslné zpracování a kvalitu. Vak je bytelný, díky čemuž lépe chrání lahev před poškozením, a je příjemnější na omak. Ručně vyrobené šněrování umožňuje snadnější nalití rumu bez nutnosti sejmutí vaku, který se tak stává trvalou součástí produktu.

Láhev zůstala i nadále ikonicky zakulacená. Její tvar je inspirován venezuelským stromem Tapara, jehož plody používali Llaneros jako nádoby na tekutiny. Vak v sobě spojuje vše, co je značce Pampero vlastní – autenticitu, sebevědomí, hrdost, kvalitu, odvážný charakter a řemeslnou péči. Nezapomíná ovšem ani na modernizaci a rozvoj – proto se snaží Pampero udělat co nejvíce pro udržitelnost a ochranu naší planety.

Pampero Aniversario je výjimečně lahodnou směsicí nejlepších a nejkvalitnějších rumů pocházejících z venezuelské palírny Pampero. Rum prochází nejprve trojnásobnou destilací a poté po dobu 4 let dozrává v dubových sudech po whisky a sherry. Díky tomu získává rum unikátní aromatickou vůni rozinek, skořice, sušeného ovoce, vanilky, tabáku, čokolády a kůže.

Pampero ANIVERSARIO

Cena: 629,- Kč

Objem: 40%

Obsah: 0,7 l

Více na www.stock.cz.

You may also like...