Dopřejte si péči v modernizovaném Spa Resortu Libverda

Spa Resort Libverda jde s dobou a návštěvníci se tak mohou těšit na celou řadu novinek. V červnu se pro ně otevře nový bazén s dalšími ozdravnými a relaxačními prvky. Modernizovaných prostor se dočkají i koupele, rekonstrukce proběhne také na střeše a fasádě. Úplnou novinkou pak jsou speciální suché masážní vany s vyhřívaným vodním lůžkem. Spa Resort Libverda tak poskytne svým zákazníkům ještě lepší péči.

Historie lázeňství je v Česku bohatá a zákazníci jsou dlouhodobě zvyklí na tu nejkvalitnější péči. I proto musí resorty neustále vylepšovat své služby a modernizovat prostory. Novým tahákem Spa Resortu Libverda je luxusní rehabilitační nerezový bazén o velikosti 12×4 m. V prostorách bazénu budou moci návštěvníci využít i další ozdravné a wellness prvky – Kneippův chodník, saunu, páru a relaxační zónu. Prostranství bazénu je obklopeno luxusními prvky náležícími k historii lázní. Uklidňující atmosféru tak dokonají mramorové sochy, empírové sloupy a nebe plné hvězd.

„Rekonstrukce byla velmi náročná a jsme rádi, že se již chýlí ke svému konci. Původním záměrem byla rekonstrukce pouze bazénu a jeho zvětšení z původních 8×4 m, ale jak to bývá, zjistili jsme další technické závady, které bylo nutné v historické budově opravit, tak šla rekonstrukce dál a zabrala bezmála dva roky. Ve finále z budovy zbylo jen obvodové zdivo a veškerý interiér je zbrusu nový. Máme velkou radost, že jsme dokázali v malých lázních realizovat investici přesahující 50 milionů korun a jsme právem pyšní na fantastický objekt skrývající procedury s nejmodernějšími technologiemi, které poslouží nejen hostům léčícím se přes pojišťovnu, ale i klientům wellness a léčebných pobytů. Všechny srdečně zveme k návštěvě,“ uvádí Eva Plášilová, obchodní a marketingová ředitelka Spa Resortu Lázně Libverda.

Ke zpříjemnění a zkvalitnění péče dále přispěje rekonstrukce horního patra, kde budou uhličité koupele, přísadové a rašelinové koupele a parafínové zábaly. Na své si přijdou i milovníci masáží. Resort má nově k dispozici speciální suché masážní vany, které nabízí příjemnou relaxační masáž na vodním lůžku. Zákazník je masírován přes membránu proudem vody. Stejně jako u klasické masáže přispěje ke snížení svalového napětí, zvýšení prokrvení tkání, stimulaci lymfatického systému, zlepšení metabolismu a odbourání stresu. Je možné si zvolit, která část těla se bude masírovat, stejně tak intenzitu masáže.

Pozadu nezůstane ani venkovní vzhled lázní. V brzké době bude dokončena nová střecha a k celkovému dojmu přispěje i chystaná oprava fasády budovy bazénu a uhličitých koupelí. Spa Resort Libverda se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Již na konci 14. století získaly lázně věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti přírody.

Více informací najdete na www.lazne-libverda.cz.

Zdroj foto: Spa Resort Libverda

You may also like...