Form Factory otevře dva nové fitness kluby v Praze

Již na přelomu podzim/zima otevře Form Factory v Praze dva zcela nové fitness kluby. Návštěvníci a zájemci o aktivní pohyb najdou v nových fitness klubech rozsáhlé kardio zóny, funkční zóny a další kompletní vybavení a stroje pro individuální trénink. Po tréninku pak mohou návštěvníci využit saunu anebo solárium.

Form Factory otevře dva nové fitness kluby v Praze

SO-HO Holešovice je novým přírůstkem do Form Factory rodiny a nachází se v dynamické čtvrti Holešovice v Praze. Klub disponuje dvěma prostornými tréninkovými sály, saunou a rozlohou přes 1 200 metrů2. Pro návštěvníky tohoto klubu budou k dispozici různé tréninkové programy a vybavení pro dosažení svých fitness cílů.

Form Factory otevře dva nové fitness kluby v Praze

Klub v Letňanech je skvělou volbou pro ty, kteří hledají komplexní fitness zážitek. Nabízí 3 prostorné tréninkové sály, finskou saunu, solárium, kardio zónu a plochu přes 1 800 metrů čtverečních. Celková plocha klubu přesahuje 1 800 metrů čtverečních, což z něj činí ideální místo pro různé fitness aktivity a odpočinek.

Oficiální otevření těchto nových klubů je plánováno na přelom podzim/zima 2023 a představuje další krok Form Factory ve snaze poskytovat zákazníkům moderní a kvalitní fitness prostředí.

  • Zcela nové dvoupatrové fitness kluby v SO-HO Holešovicích a v Letňanech
  • Oba kluby nabídnou moderní vybavení, zóny a špičkovou kvalitu s plochou přes 1 200 m2 a 1 800m2
  • Fitness nadšenci se mohou těšit na rozsáhlou kardio zónu, funkční zónu, saunu a sály pro skupinové lekce

Více informací naleznete na www.FormFactory.cz.

Zdroj foto: FORM FACTORY

You may also like...