Vychutnejte si české pokrmy v Pohostinci Karlín

Přijďte si vychutnat tradiční české pokrmy s moderním twistem do Pohostince Karlín. Tento krásný podnik s vybranou kuchyní najdete v srdci pražského Karlína, kousek od Karlínského náměstí. Přijít můžete s celou rodinou včetně malých dětí, které ocení oddělený dětský koutek.

Vychutnat si poctivou českou kuchyni z kvalitních surovin již dnes není žádný problém. V útulném prostředí Pohostince Karlín vám naservírují to nejlepší. Například milovníky tradiční kachny potěší místní kachní stehno, které je konfitováno po dlouhých 12 hodin a podává se tradičně s červeným zelím a domácím karlovarským knedlíkem.

Celou hostinu v Pohostinci Karlín doporučujeme začít poctivým telecím tatarákem z čerstvého masa. Je doplněn o vaječný žloutek s nakládanou okurkou a topinkami. Pokud jste však spíše příznivci řízku, stejně jako jeden z nových šéfkuchařů restaurace Grand Cru Svatopluk Hemmer, doporučujeme vyzkoušet telecí řízek, který zde smaží na másle a servírují s vynikajícím bramborovým salátem. Pokud byste i přes velkorysé porce ještě neměli dost, nenechte si ujít skvělý domácí jablečný štrúdl s teplým vanilkovým krémem a jablečným pyré.

„V Pohostinci Karlín používáme pouze kvalitní čerstvé suroviny. Klademe velký důraz na původ veškerých surovin, protože jejich kvalita se zásadně odráží ve výsledných pokrmech. Českou kuchyni děláme opravdu poctivě, aby byl každý zákazník spokojený. Není lepší pocit, než když víte, že si všichni hosté opravdu pochutnají,“ říká Milan Pavlík, generální ředitel Pohostinců Karlín a Monarch i restaurace Grand Cru.

Můžete se také registrovat do výhodného věrnostního programu YIM & PIJU, který je určen všem labužníkům. Věrnostní kartu si můžete vyzvednout v kterékoliv z restaurací tohoto programu, tedy v Pohostinci Karlín, Pohostinci Monarch a restauraci Grand Cru.

Díky věrnostnímu programu můžete v těchto podnicích čerpat slevy 10 % a 20 %. Spolu s kartou získáváte navíc 5% slevu do e-shopu www.1er.cz. Více informací o věrnostním programu najdete na stránkách Karlin.pohostinec.cz, kde naleznete i celé menu restaurace.

You may also like...