CPI Hotels rozšiřuje své portfolio v Ostravě. Do České republiky přináší značku Quality Hotels

Největší česká hotelová skupiny CPI Hotels rozšiřuje své portfolio v Ostravě o další, v pořadí již 30. hotel. Od 1. dubna 2019 provozuje Quality Hotel Ostrava City, dříve Park Inn Hotel Ostrava. Quality Hotel Ostrava City je prvním hotelem značky Quality Hotels v České republice. Ten rozšíří nabídku hotelových služeb v moravskoslezské metropoli. Do skupiny patří také Clarion Congress Hotel Ostrava a Imperial Hotel Ostrava. Celkově tak v Ostravě společnost nově nabízí kapacitu více než 1000 lůžek a 2600 konferenčních míst.

„Díky přidání Quality Hotelu Ostrava City do našeho portfolia jsme výrazně posílili svoji pozici na lokálním i celorepublikovém trhu, můžeme tak obsloužit ještě více klientů, kteří hledají kvalitní služby vyšší čtyřhvězdičkové kategorie – jak u konferencí, tak u ubytování,“ uvedl Jan Kratina, ředitel CPI Hotels, a.s..


Quality Hotel Ostrava se nachází v užším centru Ostravy a nabízí 185 prostorných moderně vybavených pokojů a řadu služeb, ke kterým patří švédská sauna, wellness, fitness či nabíjecí stanice pro elektromobily. Součástí hotelu je také 6 konferenčních místností s kapacitou 440 míst, 100 parkovacích stání a hotelová restaurace Bamboo s terasou, zaměřena na českou i mezinárodní kuchyni. Zaměřuje se hlavně na korporátní klientelu a konference.


Quality Hotel Ostrava City je v pořadí 30. hotelem skupiny CPI Hotels, kromě značky Quality provozuje společnost hotely Clarion, Mamaison Hotels & Residences, Buddha-Bar Collection, Fortuna Hotels, Comfort Hotels, Spa & Kur Hotels, Quality Hotels nebo Holiday Inn. Značka Quality Hotels je součástí franšízové sítě Choice Hotels International, se kterou CPI Hotels spolupracuje již se značkami Clarion a Comfort Hotels. Do franšízové sítě Choice Hotels International patří 6 800 hotelů s více než 500 000 pokoji ve 35 zemích světa. 

Více informací o novém Quality Hotel Ostrava City na https://www.qualityhotelostravacity.com/cs/.

GALERIE:

You may also like...