Nákupy v Drážďanech v nejkrásnějším hotelu v Německu

Vánoce jsou již za dveřmi a tak jsme tady s naprosto úžasným doporučením. Spojte nákupy příjemně i s výletem a nenechávejte vašeho čtyřnohého miláčka doma. Nejlépe vychází Drážďany. Jsou po nové dálnice dvě hodiny autem a kvalita výběru a i služeb je nesrovnatelná. Za jeden den opravdu málokdo kvalitně nakoupí. Udělejte si proto fantastický pobyt. Na předních příčkách v kvalitě, pohodlí, dostupnosti do centra je hotel Gewandhaus Dresden, Autograph Collection. Hotel nadchne a uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. K nákupům a krásným procházkám jeho okolí přímo vybízí.  

Tento kompletně renovovaný hotel s novým interiérem v duchu moderního baroka nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Váš čtyřnohý mazlíček dostane celý jídelní servis na pokoj, něco dobrého na zub a hlavně příjemnou deku.

Od hotelu dojdete za 10 minut pěšky do centra Drážďan, kde najdete kostel Frauenkirche a další památky.

Gewandhaus Hotel Dresden poskytuje ubytování v pokojích s moderním barokním interiérem a individuálně nastavitelnou klimatizací. Ve všech je koupelna zdobená italským mramorem, v mnoha z nich je také masážní vana.

Hotelová restaurace s barem se specializuje na přípravu hovězího ve sladkokyselé omáčce. V kavárně Kuchen Atelier si vyberete z nabídky kávy, čajů a domácích moučníků.

České obchody stále nenabízí odpovídající kvalitu, tak už neváhejte a užijte si nákupy dva či více dní s pobytem v tom nejlepším. Nechte se rozmazlovat.

Gewandhaus Dresden, Autograph Collection

Adresa: Ringstraße 1, 01067 Dresden, Německo

www.gewandhaus-hotel.de

You may also like...