Hodnocení kaváren | Kafe Karlín

V rámci naší mediální skupiny HMG jsme si pro vás připravili sérii článků, v nichž s vámi sdílíme, kde jsme za vás vyzkoušeli nejlepší kavárny nejen v Praze, ale i po celé ČR.

Další kavárna, kterou jsme navštívili, se nachází v pražském Karlíně, pár kroků od tramvajové zastávky. Je maličká, ale svou menší velikost kompenzuje kvalitou kávy. Kavárna je součástí Kávového klubu, servíruje vlastní kávu RESPEKT COFFEE a v pojízdné verzi ji naleznete i na vybraných pražských trzích.

Vyzkoušeli jsme za vás

Název kavárny: Kafe Karlín

Adresa: Sokolovská 46/51, Praha 8

Otevírací doba: po–pá 7:30–18:30 hod.

Webové stránky: www.kafekarlin.cz

Možnost rezervace: ne

Dostupná nabídka: Káva na všechny způsoby, limonáda a dezerty z denní nabídky.

Počet míst k sezení (odhadovaný): 4

Káva s sebou: ano

Speciální nabídky: ne

Family friendly: ne

Office friendly: ne

Hodnocení (1–10): 8

* poznámka k hodnocení – 1 nejhorší, 10 nejlepší

Body ubíráme za menší prostor, nedá se zde pracovat ani zaparkovat kočárek. Připravená káva je ale opravdu vynikající.

Poznámky k hodnocení:

Kavárna patří k těm, do kterých se budete rádi vracet. Sice si zde dlouho neposedíte, zato káva, kterou vám připraví, bude stát za to. Já jsem ochutnala espresso z výběrové kávy Papua – Nová Guinea Ainara, která mi moc chutnala. „Kohoutková“ voda je zde volně k dispozici. To, čím kavárna vyniká, je nejenom káva, ale také její jednorázové kelímky s trefnými kávovými citáty.

Účet:

Za dvě osoby (2 x espresso, 2 x dezert) jsme zaplatili 190 Kč.

Espresso v Kafe Karlín

Závěr:

V kavárně se nachází dva malé stolečky, je tedy zaměřena spíše na kávu s sebou. Pokud máte polední pauzu v práci a potřebujete kávu, která vás povzbudí, Kafe Karlín je ta správná volba. Slouží také jako odběrné místo e-shopu Kávového klubu, zakoupit tady lze nezbytné kávové příslušenství i vybranou místní kávu.

Pokud máte v oblibě věrnostní kartičky, pak si v Kafe Karlín přijdete na své. Za osm nasbíraných razítek dostanete kávu zdarma.

Další hodnocení těch nejlepších kaváren naleznete na www.NejlepsiKavarny.cz.

You may also like...