Hodnocení kaváren | Angel Caffé

V rámci naší mediální skupiny HMG jsme si pro vás připravili sérii článků, v nichž s vámi sdílíme, kde jsme za vás vyzkoušeli nejlepší kavárny po celé ČR.

Naše další navštívená kavárna se nachází pár kroků od Václaváku v ulici Ve Smečkách. Je to již třetí podnik Angel Caffé, přičemž předchozí dva se nacházejí v Brně a ve Vítkově. Nevěděli jsme, co od kavárny očekávat, nakonec nás ale příjemně překvapila svým prostorem a čerstvými surovinami.

Vyzkoušeli jsme za vás

Název kavárny: Angel Caffé

Adresa: Ve Smečkách 18, Praha 1

Otevírací doba: po–čt 8:00–22:00 hod., pá–so 8:00–23:00 hod., ne 8:00–21:00 hod.

Webové stránky: www.angelcaffe.cz

Možnost rezervace: ano

Dostupná nabídka: Kromě standardní kávové nabídky zde naleznete domácí dezerty či sendviče a vyzkoušet můžete i vodní dýmku.

Počet míst k sezení (odhadovaný): 30–40 míst

Káva s sebou: ano

Speciální nabídky: ne

Family friendly: ne

Office friendly: ano

Hodnocení (1–10): 7,5

* poznámka k hodnocení – 1 nejhorší, 10 nejlepší

Body ubíráme za absenci family friendly prostředí, a nepříliš profesionálně vyšlehanou mléčnou pěnu na flat white. To bohužel v případě pražských podniků (a dobrých kaváren) považujeme za samozřejmost.

Poznámky k hodnocení:

Kavárna láká na možnost vyzkoušení vodní dýmky a útulné prostředí. Je dostatečné velká, místo k sezení zde naleznete v každou denní dobu. My jsme při návštěvě vyzkoušeli espresso a flat white, které bylo ze 100% arabici z pražírny Rcaffe. Obsluha byla příjemná, když budete mít štěstí, zahrají vám i na piano. Ochutnali jsme malinový cheesecake a Toast Karla IV., pod kterým se skrýval zapečený toast s bylinkovým máslem, hermelínem a slaninou. Vše bylo dobré a z čerstvých surovin. V nabídce naleznete také domácí limonády Gar.Le, které jsme také vyzkoušeli a byli vynikající.

Účet:

Za dvě osoby (1 x espresso, 1 x flat white, 2 x domácí limonáda 1 x dezert, 1 x toast) jsme zaplatili 440 Kč.

Závěr:

Kavárna je hodně zastrčená, v turisticky neatraktivní lokalitě, což je pro místní velké plus. Máte jistotu, že si sednete a budete si moci vychutnat svůj šálek kávy. Podnik je zajímavě zařízený, vše dohromady působí útulně a příjemně.

Další hodnocení těch nejlepších kaváren naleznete na www.NejlepsiKavarny.cz.

You may also like...