Hodnocení kaváren | Café Milleme

V rámci naší mediální skupiny HMG jsme si pro vás připravili sérii článků, v nichž s vámi sdílíme, kde jsme za vás vyzkoušeli nejlepší kavárny po celé ČR.

Naše další návštěva vedla do malé francouzské kavárny s japonskými prvky nedaleko centra Prahy v zapadlé uličce. Kdo si tam ale najde cestu, je překvapen vynikajícími zákusky a příjemným prostředím. V kavárně se vás ujme milá slečna – a vy už si jen můžete vybírat ten správný dortík ze široké nabídky.

Hodnocení kaváren, testování kaváren, makronky, ?Café Mill?me

Recenze kavárny

Název kavárny: Café Milleme

Adresa: Klimentská 2067/34, Praha 1

Otevírací doba: po–pá 8:30–19:00 hod., so–ne 9:30–18:00 hod.

Webové stránky: FB Café Milleme

Možnost rezervace: ano

Hodnocení kaváren, testování kaváren, makronky, ?Café Mill?me

Dostupná nabídka: domácí dezerty, makronky i menší jídla

Počet míst k sezení (odhadovaný): 23 míst

Káva s sebou: ano

ECO přínos: ne

Speciální nabídky: ne

Family friendly: ano

Office friendly: ano

Hodnocení (1–10): 7,5

Musíme pochválit vynikající dezerty a makronky, které vzhledem a chutí (i příznivou cenou) mohou konkurovat kdejakým věhlasným pražským značkám. Body ale srážíme za kapslovou kávu značky Nespresso, kapsle podle nás do kavárny/cukrárny nepatří.

* poznámka k hodnocení – 1 nejhorší, 10 nejlepší

Hodnocení kaváren, testování kaváren, makronky, ?Café Mill?me

Poznámky k hodnocení:

V kavárně jsme ochutnali makronky, které si můžete i odnést domů v elegantní krabičce (a obdarovat přítelkyni). Pod prosklenou vitrínou nás lákaly úžasné dezerty, jež si zde připravují sami. Jejich preciznost byla vidět na první pohled. Ochutnali jsme větrník, bílou růži Auckland a dortík Miyazaki, které nás vystřelily do nebeských výšin chutí. Podnik byl v době naší návštěvy poklidný, jen tu a tam byl zájem o pár makronek s sebou.

Účet: Za dvě osoby (1x cappuccino, 1x espresso, 1x voda Perrier, větrník, růže Auckland, dezert Miyazaki, 3x makronka) jsme utratili 630 Kč.

Závěr:

Café Milleme se nachází v centru Prahy, ale přitom je tato kavárna (bohužel) schovaná v postranní uličce. Kavárna je na tomto místě teprve dva roky, dříve se nacházela na náměstí Jiřího z Poděbrad, kde dělala radost místním skoro deset let. Nyní musíte trochu zapátrat, ale dezerty (jež okusíte) stojí za to!

Hodnocení kaváren, testování kaváren, makronky, ?Café Mill?me

Více informací o kávě a kavárnách naleznete na www.NejlepsiKavarny.cz.

You may also like...