PYTLOUN HOTELS zavádí automatické recepce ve všech hotelech a představuje další novinky

Česká hotelová síť PYTLOUN HOTELS finalizuje po více než dvouměsíční pauze vynucené epidemií koronaviru přípravy na znovuotevření svých hotelů od 25. května 2020 a přináší hned několik novinek pro letošní letní sezónu. Na všech hotelech sítě PH byla zavedena automatická recepce pomocí aplikace nebo pomocí automatického kiosku v lobby hotelu, v Pytloun Wellness Hotel Harrachov budou otevřeny nové 4* pokoje a dojde tak k 40% navýšení kapacity, v Pytloun Wellness Hotel Hasištejn bude během prázdnin ve spolupráci s Čedokem pro hosty k připraven dětský klub s animačním programem Hotel Transylvánie a na všech hotelech sítě bude pro děti připraven také dětský check-in, nově budou také všechny hotely nabízet pro své ubytované hosty zdarma odpolední tapas a klientům bude k dispozici také nový e-shop dárkových poukazů.

V průběhu celého léta navíc nabízí PYTLOUN HOTELS i speciální promo akci v podobě 30% slevy na aktuálně vypsané prodejní ceny ubytování se snídaní.

„Během vynucené pauzy jsme na všech našich hotelech zavedli automatické recepce. Zákazník, který se nebude chtít fyzicky potkat s personálem hotelu, už nebude muset provádět check-in a check-out na klasické recepci, ale může ji provést pomocí aplikace Alfred od společnosti Previo nebo pomocí automatického kiosku v lobby hotelu. Je to velmi jednoduché a intuitivní,“ říká Lukáš Pytloun, majitel a zakladatel sítě PYTLOUN HOTELS.

Zákazník si udělá rezervaci online, telefonicky, nebo e-mailem s recepcí hotelu. Přijde mu potvrzující email kde podobně, jako u letenky provede check-in pohodlně ve svém telefonu či počítači a následně dostane informaci o svém pokoji, aniž by se musel zdržovat na recepci hotelu. Pokoj může otevřít pomocí svého chytrého telefonu, nebo číselného kódu či magnetické karty, kterou mu vydá v lobby kiosek. Při ukončení pobytu zákazník jednoduše odchází z pokoje, aniž by vracel klíč, nebo kartu od pokoje na recepci hotelu. Check-out si opět provádí sám na svém mobilním zařízení, počítači, nebo za něj check-out provede elektronicky recepce. Daňový doklad včetně např. konzumace z minibaru obdrží e-mailem. 

„Je to další krok v digitalizaci tradičního hotelového odvětví a reagujeme tím také na požadavky větších nároků na hygienu v ubytovacích zařízeních. Navíc to má další nespornou výhodu, naši zákazníci už nemusí nikdy stát před recepcí, aby odevzdali klíče a nahlásili konzumaci z minibaru. Zákazník má vždy možnost volby. Pro toho kdo má rád kontakt s personálem hotelu zůstává klasická recepce nadále otevřena,“ dodává Lukáš Pytloun.

Ve spolupráci s obchodním partnerem Čedok bude od 1.7.-31.8.2020 v Pytloun Wellness Hotel Hasištejn v Krušných horách pro děti připraven dětský klub s animačním programem Hotel Transylvánie – animační programy vč. animátorů, bohatý program aktivit pro děti. Klienti Čedoku budou mít tento program zdarma, ostatní hoteloví hosté za příplatek 200 Kč/dítě/den.

Dětský check-in na všech hotelech PH – Malý návštěvník bude v hotelu přivítán jako dospělý – na recepci budou připravené dětské schůdky a obdrží dárek.

Rozšiřování speciálních pobytových programů – nabídky pro všechny segmenty (rodiny, páry, wellness, senioři, aktivní odpočinek). PH nabídne např. rodinný pobytový program v Krušných horách či Krkonoších. Pro seniory bude připraven speciální wellness program v Pytloun Wellness Hotelu Hasištejn v Krušných horách. Romantický pobyt si můžou klienti užit v libereckém Pytloun Grand Hotelu Imperial.

Nabídky – programy pro pražský Pytloun Boutique Hotel Prague, podpora příjezdu klientů z ČR do Prahy. Speciální program – cena ubytování se snídaní včetně welcome drinku, free upgradu na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti v hotelu), celodenní tapas v lobby baru zdarma, celodenní přestupní jízdenka na MHD v Praze za speciální cenu 2.120,- Kč za dvoulůžkový pokoj/noc.

Pytloun Wellness Hotel Harrachov – zvýšení kapacity o 40 %

„V červnu budeme otevírat dvě patra nových pokojů ve 4* standardu, rozšířili jsme lobby s barem, nainstalovali jsme automatickou recepci, kdy recepce stávající zůstává a je kombinovaná s celodenní barem. Zákazníci se dočkají i nového dětského koutku. Nový wellness s patnáctimetrovým bazénem bude dokončen koncem roku,“ popisuje čerstvé novinky v Harrachově Lukáš Pytloun.

Nový e-shop dárkových poukazů. Bohatá nabídka hodnotových a pobytových poukazů (ubytování, restaurace, wellness). Online poukazy ihned po uhrazení u klienta. Možnost objednat si luxusní balení poštou.

You may also like...