Ochutnejte limitku Piper Heidsieck Hors Series 1982

Oblíbené šampaňské Piper Heidsieck vítá podzim s limitovanou edicí Hors Series 1982. Vychutnejte si tuto jedinečnou limitku exkluzivních bublinek, kterou vám přináší Premier Wines & Spirits.

Šampaňské Piper Heidsieck patří mezi nejoceňovanější šampaňská vína na světě. A není se čemu divit, tyto bublinky jsou vyráběné s láskou a péčí, která se promítá do chuti i vůně. Nyní máte možnost ochutnat jedinečnou limitovanou edici Piper Heidsieck Hors Series 1982, a docenit tak vyzrálost v její plné síle.

Na degustaci této limitky se podílel i sklepmistr šampaňského domu Piper Heidsieck Émilien Boutillat, aby zaručil, že Piper Heidsieck Hors Series 1982 dosahuje garantovaných skvostných kvalit.

Z blendu 60 % Pinot Noir a 40 % Chardonnay vzniká při téměř 40letém dozrávání unikátní charakter Hors Series 1982. Toto šampaňské má překvapující, a přitom velmi delikátní mineralitu, která je vyvážena kouřovými akcenty kávových zrn a toustu. V chuti rozeznáte tóny mirabelek a kumquatů, pocítíte také sušený ananas a čerstvé kdoule. Vše je podtrženo dotekem zázvoru a bergamotu.

Ať už hledáte jedinečnou lahev na sváteční přiťuknutí, nebo si potrpíte na opravdu exkluzivní chuťové zážitky, tato limitka vás rozhodně nezklame. Skvěle poslouží také jako výjimečný dárek.

Limitovanou edici luxusního šampaňského Piper Heidsieck Hors Series 1982 můžete pořídit na webových stránkách www.1er.cz za cenu 15 440 Kč.

Zdroj foto: Piper Heidsieck

You may also like...