Oslavte vánoční svátky a příchod Nového roku s restaurací The Artisan

Hosté pražské restaurace The Artisan a hotelu Marriott Prague se mohou těšit na bohaté adventní brunche, štědrovečerní menu i hvězdnou novoroční party.

Období vánoční pohody a svátečních dnů se již blíží a s tím i vánoční nabídka pražské restaurace The Artisan, která bude v letošním roce opravdu bohatá a plná vytříbených chutí. Chybět nebudou tradiční adventní brunche, slavnostní štědrovečerní menu inspirované českou a mezinárodní kuchyní i domácí cukroví. V rámci vánočních svátků jsou hosté hotelu Marriott Prague, ale i široká veřejnost, zváni také na novoroční party, příchod Nového roku tak mohou oslavit v okázalém stylu.

První adventní brunch startuje v Marriottu již v neděli 27. listopadu a potrvají až do 18. prosince. Během posledního kalendářního měsíce budou brunche pro velký zájem k dispozici i v sobotu. Bohatá nabídka pokrmů bude vždy doplněna o doprovodný program v podobě hudebních vystoupení, tomboly a dalších zábavních aktivit pro celou rodinu, a to včetně příjezdu Santy Clause. O víkendu 3. a 4. prosince pak čeká na ty nejmenší také mikulášská nadílka.

Vánoční dobroty budou přichystány rovněž v kavárně The Artisan Corner, ta bude lákat na vůně a chutě tradičních nápojů a sladkostí ? domácího svařáku, vánočního trdelníku, štoly a domácího cukroví. Navíc místní cukráři upečou velkou perníkovou chaloupku, která stejně jako každý rok, bude umístěna před vánočním stromem v lobby hotelu.

Vrcholem svátečních oslav restaurace The Artisan bude její štědrovečerní bufetové menu sestavené šéfkuchařem Davidem Rejhonem: „V letošním roce se hosté mohou těšit na opravdu velkou hostinu, kde nebudou chybět ani tradiční pokrmy, jako je smažený kapr s bramborovým salátem, pražská šunka či pečený krocan. Zařadili jsme ale také výběr masových a zeleninových tataráků, ústřice a tygří krevety, sekci českých a francouzských sýrů a další lahůdky v podobě hovězího pastrami a sušeného vepřového, to vše doplněné bohatou salátovou nabídkou a mnoha přílohami. Na závěr samozřejmě patří sladká tečka, hosté si budou moci vychutnat vánoční štolu, cr?me br?lée s vaječným likérem, dýňový či medový koláč s ořechy nebo vynikající domácí cukroví.“

„Během prvního a druhého svátku vánočního, tedy 25. a 26. prosince, chystáme pro hosty také sváteční edici brunchů, takže pokud nestihnete ty adventní, můžete dorazit na Boží hod či na svatého Štěpána. I během těchto brunchů se mohou děti těšit na show Santa Clause,“ dodává Rejhon.

Vánoce a svátky budou v Marriottu zakončeny velkolepou oslavou Nového roku 2023, jejíž součástí bude živé hudební vystoupení, DJ, taneční vystoupení a afterparty. O pobavení hostů se rovněž postará kreativní fotobox a zábavná mikromagie. Vstupenky jsou již v prodeji a zahrnují welcome drink, večeři v podobě luxusního bufetové tabule a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů a samozřejmě novoroční přípitek.

Zdroj foto: Restaurace The Artisan, Hotel Marriott Prague

You may also like...