V hotelovém řetězci Mama Shelteru láska nezná hranic

Ať se děje cokoliv, Mama se o vás vždy postará. Na letošního Valentýna si tak pro vás připravila speciální láskyplnou nabídku!

Ve vzduchu je cítit láska, obzvláště pak v Mama Shelteru! Odstartujte letošní rok s hravou nabídkou Sexy Mama*, která mezi vámi a partnerem probudí tu pravou vášeň. Hned u příchodu vás čeká welcome drink pro dva, Sexy Mama Box (1 peříčko, 1 vibrátor, 1 masturbátor, 1 lubrikační gel, 1 masážní olej a 2 kondomy) a spousta filmů pro dospělé. Vydatná snídaně pro dva dodá potřebnou energii na následující den a v případě, že na poslední chvíli dostanete chuť na laškování, užijte si pozdní check-out ve 14:00.

Nabídku Sexy Mama si můžete v pražském Mama Shelteru užít od 10. do 15. února již od 3 106 Kč/129,50 EUR. Jestliže plánujete valentýnský výlet mimo Česko, žhavý pobyt u Mamy si můžete vychutnat na všech pobočkách ve Francii, Londýně, Lisabonu, Římě nebo dokonce i v Mama Los Angeles.

Svůj pokoj se zážitkem si rezervujte na www.mamashelter.com nebo klikněte zde.

SEXY MAMA BOX

Na svátek Valentýna nebude chybět ani speciální kolekce, která je na e-shopu a v hotelech dostupná od 24. ledna. Krémová vlněná čepice se srdíčkovým nápisem „Mama“ za 430 Kč oživí každý outfit. V případě nákupu dvou kusů vás potěší zvýhodněná nabídka 790 Kč za obě čepice. Existuje lepší způsob, jak se sladit se svou polovičkou?

VALENTÝNSKÁ KOLEKCE – KRÉMOVĚ BÍLÉ VLNĚNÉ ČEPICE

*Nabídka platí pro 2 osoby pro všechny typy pokojů kromě Mama Single a Mama XXL Family. Nabídka zahrnuje koktejl pro 2, snídani pro 2, pozdní check-out ve 14:00 a Sexy Mama box pro každou rezervaci. V pátek, sobotu a neděli je rezervace nabídky „Sexy Mama” možná maximálně na jednu noc.

Tato nabídka je platná pouze na https://mamashelter.com a závisí na dostupnosti.

Nabídku nelze kombinovat s jinými speciálními nabídkami či akcemi. Rezervaci je nutné zaplatit předem, nelze ji změnit ani zrušit. Cena nabídky je pouze informativní, může se lišit v závislosti na termínu.

Zdroj foto: Mama Shelter

You may also like...