Caffe Vergnano je oficiální kávou Karlovarského filmového festivalu

Navštivte její Lounge přímo v KVIFF.TV Parku

Milovníci skvělé kávy a světového filmu si letos přijdou na své. Oba tyto požitky si mohou vychutnat společně v rámci letošního filmového festivalu v Karlových Varech. Caff? Vergnano se stalo oficiálním kávovým partnerem jednoho nejstarších a nejprestižnějších filmových festivalů v Evropě – 58. ročníku Karlovarského filmového festivalu. Tato spolupráce znamená nejen další rozšíření povědomí o značce, ale také možnost být součástí světa kultury a umění, které Karlovy Vary každoročně hostí.

Caff? Vergnano je oficiální kávou Karlovarského filmového festivalu

Caff? Vergnano je rodinná italská kávová společnost se sídlem v městečku Santena nedaleko Turína. Jedná se o jednu z nejstarších pražíren kávy v Itálii s kořeny sahajícími až do roku 1882. Každoročně prodá společnost tisíce tun kávy ve více než 90 zemích světa. Její produktová nabídka se skládá z prémiové, vysoce kvalitní kávy, která představuje italské dědictví a autentičnost kávové kultury v celé své kráse.

Karlovarský filmový festival, který se koná každý rok v červenci, je známý svou jedinečnou atmosférou a schopností přitahovat filmové hvězdy i nadšené fanoušky z celého světa. Letošní ročník se bude konat od 28. června do 6. července a očekává se, že festival přiláká přes 13 000 návštěvníků.

Caff? Vergnano je oficiální kávou Karlovarského filmového festivalu

Pro značku Caff? Vergnano to představuje vzrušující příležitost sdílet naši vášeň pro kvalitní kávu s mezinárodním publikem. V průběhu festivalu bude mít možnost prezentovat naše produkty v několika kávových koutcích festivalu a zároveň umožníme návštěvníkům, aby si vychutnali pravou italskou kávu právě od nás. Oficiální zahájení festivalu si nenechá ujít ani ředitelka společnosti Carolina Vergnano, „ říká Kristián Tomčo, manažer značky Caff? Vergnano v Coca-Cola HBC ČR a SR.

Caff? Vergnano je oficiální kávou Karlovarského filmového festivalu

Caff? Vergnano uspokojí širokou škálu preferencí. Tajemství špičkové kvality kávových směsí pochází z precizního výběru nejlepších pěstitelů kávy z celého světa, přičemž zrna jsou vybírána a kupována přímo v místě jejich původu.

Výběr kávových zrn vysoké kvality se pojí s bezkonkurenčními zkušenostmi rodiny Vergnano. Produkce kávových směsí probíhá tradičním způsobem s použitím pomalého procesu pražení. V závislosti na druhu kávových zrn se cykly pomalého pražení provádí s použitím různých časů a teplot, aby se dosáhlo dokonalého pražení.

Caff? Vergnano je oficiální kávou Karlovarského filmového festivalu

Směsi Caff? Vergnano naleznete v nejlepších světových kavárnách, barech a hotelích a ve více než 170 obchodech Caff? Vergnano 1882 po celém světě. Díky společnosti Coca-Cola HBC si ji můžete letos poprvé vychutnat i v rámci KVIFF.

V rámci festivalu jsou všichni návštěvníci zváni do Caff? Vergnano Lounge: A matter of Choice, která je umístěna přímo v KVIFF.TV Parku. Mohou si přijít vychutnat pravou chuť italského espressa nebo některý ze speciálních kávových drinků. Zároveň je pro ně připraven i kávový workshop s mnohonásobným šampiónem, master baristou Fabiem Dotti, který přijede z Itálie a doplňovat ho bude Coffee expertka Tereza Hrabálková. 

Zdroj foto: Coca-Cola HBC ČR a SR, Caff? Vergnano

You may also like...