Bageterie Boulevard expanduje v Ostravě, otevírá další restauraci v Avionu

Nová pobočka Bageterie Boulevard zahájila provoz v srpnu v ostravském obchodním centru Avion. Jedná se o druhou franšízu v Ostravě, navazuje tak na zavedenou restauraci v obchodním centru Nová Karolina. Bageterie si od roku 2003 vybudovala velmi úspěšnou franšízovou síť, která v současnosti provozuje přes 40 poboček, na 4 z nich jsou zavedené i tvz. BB Drive, kdy zákazník může nakoupit přímo z auta. Do konce roku pak plánuje Bageterie Boulevard otevřít ještě další 4 pobočky.

Bageterie Boulevard provozuje síť moderních restaurací ve francouzském stylu a cílí především na strávníky, kteří se chtějí najíst sice rychle, ale kladou důraz na čerstvé a kvalitní regionální suroviny.

Nabídka bageterie je postavená na stále nabídce čerstvých a zapékaných baget, ale čtyřikrát do roka se objevuje vždy nové sezónní menu, tzv. Chef Menu, které je připraveno ve spolupráci s uznávanými šéfkuchaři. V minulosti se na této nabídce podíleli například Jan Punčochář, Miroslav Kalina nebo Marek Raditsch.

Kromě toho Bageterie Boulevard myslí i na ty, kteří se rádi stravují zdravě. Těm je určena speciální řada Fit calories, u každého pokrmu jsou uvedené výživové hodnoty. Nezapomíná se ale ani na diabetiky či „bezlepkáře“. V rozšiřování sítě restaurací značka pokračuje i nadále, do konce roku zákazníci budou moci navštívit dvě nové pobočky v Brně a dále v Mostě a Teplicích.

Více informací najdete na www.bb.cz.

You may also like...