Escotica Spa & Health Club: Čas hýčkání a regenerace je tady! Nechte o sebe královsky pečovat

Čas dovolených je chce nechce za námi, Vánoce stále ještě daleko a venku začíná být typicky podzimní počasí. Nic z toho nám na naší psychice neprospěje natož aby nám to dodalo energii. V tomto období nastupuje velmi známá a pro většinu nepříjemná podzimní únava, kterou zaháníme sladkým jídlem s jehož následky se ovšem setkáme hned na jaře.

Jak se podzimní únavě nepoddat a být stále svěží a plný energie?

Existuje mnoho rad a tipů, nicméně opravdu zaručený recept na podzimní únavu je péče a hýčkání sebe samého. Hýčkejte své tělo a mysl.

A když už se bavíme o hýčkání, tak určitě vybírejte takové místo, kde Vám bude poskytnutý profesionální servis, příjemné prostředí, jelikož tím umocníte co největší efekt z Vaší relaxace.

Za nás doporučujeme Escotica Spa & Health Club, který se nachází v Alchymist Grand Hotel & Spa, jednom z nejromantičtějších hotelů. Nyní Escotica Spa nabízí unikátní podzimní rituál, který dbá na komplexní posílení a relaxaci organizmu právě v tomto období.

Zavřete oči a ponořte se do chvíle nic nedělání a relaxu, který pohladí vaše smysly. Královská masáž zad je skvělý způsob, jak odbourat stres z předchozích dnů a následné relaxační ošetření obličeje oživí vaši unavenou pleť. Jednoduše zpomalte a spojte se se svým vnitřním klidem.

Během speciálního dvouhodinového podzimní rituálu si vychutnáte třiceti minutovou relaxaci v sauně, pokračovat budete uklidňující Královskou masáží zad, ramen a šíje v délce 45 minut. Následné relaxační obličejové ošetření vás opravdu nadchne. Chvíle harmonie navodí šálek vonného Jasmínového čaje ze speciální wellness kolekce a malé občerstvení ve formě sušeného nebo čerstvého ovoce. Nadýchané župany a osušky k zapůjčení jsou samozřejmostí.

Užijte si podzim s dokonalým odpočinkem v prostředí exotického interiéru a fantastických tělo hýčkajících procedur.

Nabídka podzimního rituálu Alchymist Grand Hotel & Spa platí od 16.9. 2019 do 30.11.2019.

Objednání nebo více informací na www.alchymisthotel.com.

You may also like...