Na střeše libeňské Galerie Harfa se otevřel nový multifunkční prostor Terasy Harfa

Na střeše libeňské Galerie Harfa se otevřel nový multifunkční prostor Terasy Harfa

8. 7. 2020 Vyp Od Vaněk Miroslav

Výtečné jídlo, svěží alkoholické i nealko drinky, zábava pro všechny generace pod otevřeným nebem… Není mnoho příjemnějších způsobů, jak si užít léto v metropoli, než na Terasách Harfa! Nový multifunkční? prostor je od začátku prázdnin k dispozici návštěvníkům na střeše Galerie Harfa v Praze – Libni.

Terasy Harfa jsou jedinečným místem, kde si můžete každý den vychutnat speciality z celého světa a díky velkoplošné projekci i sportovní? a zábavné pořady. Terasy Harfa jsou také dějištěm 9. ročníku letní? scény Harfa s koncerty, divadelními představeními a dalšími akcemi pro děti i dospělé (kompletní program na www.letniscenaharfa.cz). Oblíbenou atrakcí je zdejší DinoPark,nadšení dětí zaručeně vzbudí i nové hřiště a nejrůznější pohybové? aktivity pod otevřeným nebem.

Součástí nového bistro konceptu jsou renomované restaurace a pop-ups: Funny Fries s holandskými hranolkami v kombinaci s čerstvými domácími omáčkami. Vyhlášený koktejlový bar Le Valmont. Soup2go se zdravými vegetariánskými polévkami v jedlém chlebovém kelímku. Regal Burger s delikátními burgery, hot dogy a párky v rohlíku výhradně z čerstvých surovin. La Patrona reprezentuje 100% autentickou mexickou kuchyni v jednoduchém street-food stylu. K8 Coffee s tou nejlepší kávou a zmrzlinou a také s unikátní kávou v kornoutku neboli “coffee in a cone”. GRILL GRILL láká na letní středozemní chutě – od tradiční pljeskavice přes pověstné balkánské saláty až po méně známé italské Arrosticini.

Galerie Harfa je součástí realitního portfolia investiční skupiny WOOD & Company. Skupina spravuje realitní fond zaměřující se na investice do kancelářských budov a obchodních center v České republice a na Slovensku, který se pravidelně umisťuje na předních příčkách žebříčku TOP realitních fondů České republiky.

Více informací naleznete na: www.galerieharfa.cz.