Podzimní harmonie v lázních hotelu Mandarin Oriental, Prague

Tělo a mysl si zaslouží po létě povzbudit a načerpat síly. S tímto mottem připravily lázně hotelu Mandarin Oriental, Prague několik procedur a wellnessových aktivit, které by si hosté neměli nechat ujít. Jedinečné prostory lázní, které se nacházejí v bývalé renesanční kapli přímo vybízejí k načerpání nové energie. Tato oáza klidu a míru v samém srdci Prahy přenese hosty do jiného časoprostoru. Na podzim mohou dosáhnout absolutní relaxace během hudební lázně, zharmonizovat své tělo i mysl na semináři hormonální jógy či zrevitalizovat pokožku po letní dovolené.

HUDEBNÍ LÁZEŇ

Zvukoterapie je vysoce efektní, hluboce relaxační a zklidňující ošetření zvukem, která je ideální procedurou pro každého, kdo se cítí ve stresu a vyčerpaný. Zvuková terapie probíhá pod vedením expertky Martiny Jeličić, která se dlouhodobě věnuje léčebnému efektu hudebních frekvencí. Od října nabídnou lázně hotelu Mandarin Oriental, Prague pravidelné relaxační, zklidňující terapie zvukem. První zvuková lázeň se bude konat 5. října 2020 od 18.30 hodin, kdy hosté leží v půlkruhu na měkkých podložkách. Kromě pohodlného oblečení na cvičení s sebou není potřeba žádné speciální vybavení, lázně poskytnou jógamatky, deky a vodu. Doporučená je včasná rezervace, kapacita této terapie je omezena na 8 až 10 osob. Cena hudební lázně na osobu je 1.200 Kč.

SEMINÁŘ HORMONÁLNÍ JÓGY

V sobotu 17. října 2020 se od 10.00 do 18.00 hodin v prostorách hotelu Mandarin Oriental, Prague uskuteční seminář hormonální jógové terapie pod vedením zkušené jógové instruktorky Aylin Akyolové. Hormonální jógová terapie je doplňující přírodní terapie užívána k nastolení hormonální rovnováhy organismu skrz stimulací žláz s vnitřní sekrecí.

Cviky jsou komplexní a zahrnují jógové pozice (asány), dechové techniky, vizualizaci, práci s energií a koncentrační antistresové prvky. Díky semináři se účastníci naučí lépe zvládat stres, udržet hormonální rovnováhu organismu, omlazovat ho a revitalizovat. Cviky jsou snadné a promyšleně seřazené. Jedná se o cvičení energizující a dynamické. Cílem semináře je naučit účastníky provádět cvičení doma. Díky komplexnosti cviků stačí cvičit denně 30 minut, aby byly vidět pozitivní výsledky.

Cena celodenního kurzu je 4.690 Kč a zahrnuje tříchodový oběd, včetně nealkoholických nápojů, v restauraci Spices, skripta od zakladatelky hormonální jógy Dinah Rodrig

VÝŽIVA PRO POKOŽKU

Během léta bývá pokožka těla vystavená nepříznivým účinkům slunce. Suchá a sluncem unavená kůže potřebuje proživit a revitalizovat. V měsíci září proto lázně hotelu Mandarin Oriental, Prague připravily speciální nabídku, ke každé proceduře Nourishment Treatment připravily ve spolupráci s šéfkuchařem Stephenem Senewiratne také revitalizující smoothie. Nourishment treatment vyživuje tělo a uvolňuje mysl při relaxační masáži. Procedura je prováděna peelingem ze soli a kávy, který stimuluje krevní oběh, odstraňuje mrtvé kožní buňky a oživuje matnou, unavenou pokožku. Pro zjemnění pokožky na rukou a nohou se poté aplikuje bahenní hydratační maska. Cena procedury je 6.050 Kč.

You may also like...