Lanýže v restauraci La Veranda startují dnes!

Dvě ikony gastronomie spojily své síly a vzniklo unikátní dvoutýdenní menu plné vytříbených chutí. První ze zmiňovaných je restaurace La Veranda, která za 20 let své existence získala punc jedinečnosti a kvality. Druhou ikonou jsou lanýže. Nejdražší surovina světa, která si drží neustále svou mezinárodní výjimečnost.

Kromě klasického menu nabízí La Veranda od 12.10 své lanýže, a to černé ze Slovinka a bílé z Piemontu. Na menu lze nalézt Smažené vejce s lanýžovou pěnou, křupavými bramborami a houbami či Křepelku plněnou nádivkou s lanýžem, omáčkou z hroznového vína. Milovníci čerstvých těstovin si přijdou také na své, na lanýžovém menu nechybí Tagliolini s lanýžem a křepelčím vejcem. Očekávanýmm bestsellerem je bezpochyby Kambala, lanýžové brambory s pažitkou a květák. Dezert je jen jeden ale perfektní. Lískooříšková tortina v doprovodu lanýžové zmrzliny a hruškové coulis je sladkou lanýžovou tečkou tohoto podzimu.

Lanýže jsou nejdražší pochutinou světa. La Veranda umí pracovat s těmi nejobtížnějšími a nejluxusnějšími surovinami zároveň. Rázem tu je dvoutýdenní lanýžové menu, které má přívlastek dokonalosti a vintage kvality.

Kontakt:

La Veranda

Elišky Krásnohorské 10/2

Praha 1 – Josefov

www.laveranda.cz

Zdroj foto: Restaurace La Veranda

You may also like...