Pytloun Stará Zbrojnice Hotel Prague je nově součástí sítě PYTLOUN HOTELS

Česká hotelová síť PYTLOUN HOTELS, která poskytuje služby již od roku 2003 a v současné době provozuje třináct designových, tradičních i apartmánových hotelů v ČR, oznámila, že od 10. října 2022 rozšířila svou nabídku hotelů o originálně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v samotném centru našeho hlavního města – Pytloun Stará Zbrojnice Hotel Prague (Všehrdova 450/16, Praha 1 – Malá Strana).

Hotel, který se nachází v budově ze 17. století na pražské Malé Straně, byl 30 let provozován pod názvem Hotel Kampa Stará Zbrojnice a v roce 2020 prošel rekonstrukcí. Sousední park Kampa, vzdálený pouze pár kroků přímo od hotelu, nabízí hostům perfektní relax a je ideálním výchozím bodem pro objevovaní historické Prahy. Karlův most a další romantická místa a významné pražské památky jsou od hotelu vzdáleny jen krátkou procházkou.

„Historické centrum Prahy, Malou Stranu a speciálně Kampu a její okolí vnímám jako skvělou lokaci, což dokazuje i zájem hostů o náš nedaleko vzdálený boutique hotel na břehu Čertovky Pytloun Kampa Garden Hotel Prague, který jsme otevírali na konci loňského roku a v letošním roce je téměř neustále vyprodaný. Nyní tedy budeme schopni nabídnout našim hostům v této atraktivní lokalitě dalších 84 pokojů,“ říká Lukáš Pytloun, generální ředitel sítě PYTLOUN HOTELS, a dodává: „Budova hotelu a interiéry pokojů jsou po nedávné velmi zdařilé rekonstrukci. Propojili jsme recepci s barem, což je jedním z rozpoznávacích znaků Pytloun Hotels. Zákazníci budou mít možnost jak klasické, tak automatické recepce pomocí kiosků a tabletů umístěných v lobby hotelu. Dále plánujeme zbudování nového hlavního vstupu do hotelu ve dvorním traktu budovy s přilehlou letní terasou na břehu Čertovky.“

Na hotelové hosty čeká nejen skvělá lokalita, ale také bohaté snídaně formou bufetu až do 12:00, odpolední tapas zdarma a samozřejmě komfortní pokoje. Milovníky historie zaujme netradiční design hotelu s historickými replikami zbraní a brnění zbrojnošů, rytířů a mušketýrů. V rustikální restauraci se podávají jídla mezinárodní kuchyně i české speciality. Hotel je vybaven také několika salónky, které jsou ideální pro pořádání firemních a soukromých akcí. Prostor velkého Rytířského sálu je vhodný také pro konání svateb a oslav. Všechny pokoje (celkem 84) jsou vybaveny satelitní TV, minibarem a také dostupné výtahem. Jsou světlé, vzdušné a disponují vlastním sociálním zařízením. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici jak přistýlky, tak dětské postýlky.

PYTLOUN STARÁ ZBROJNICE HOTEL PRAGUE

  • Počet pokojů: 84
  • Bufetová snídaně v ceně ubytování
  • Vysokorychlostní WIFI zdarma pro hotelové hosty
  • Vlastní parkoviště
  • Pet friendly
  • Hotel je nekuřácký
  • Restaurace s českou a mezinárodní kuchyní v hotelu
  • Recepce je podobně jako v každém hotelu sítě PYTLOUN HOTELS spojena s barem
  • Hotel disponuje kategoriemi jako je Superior, Deluxe, Royal Club, Royal Club Deluxe
  • Pokoje jsou kombinace typů jednolůžkových, dvoulůžkových a vícelůžkových – některé pokoje nabízejí také možnost od sebe lůžka oddělit

Více informací na www.pytloun-hotels.cz.

Zdroj foto: PYTLOUN HOTELS

You may also like...