Emirates v dubnu oslaví Velikonoce speciální velikonoční nadílkou

Letecká společnost Emirates v rámci oslav velikonočních svátků nabídne svým zákazníkům speciální velikonoční nadílku. Cestovatelé, kteří se zastaví v salóncích Emirates, se mohou těšit například na tradiční pokrmy z jehněčího masa, na palubě letadla budou podávány „hot cross buns“ a pro děti je přichystáno sladké překvapení. Samozřejmostí je řada nových filmů pro celou rodinu, které budou k dispozici v zábavním palubním systému ice.

Od 7. do 10. dubna si cestující společnosti Emirates v rámci všech letových tříd mohou užít bohatý výběr velikonočních dobrot, a to na vybraných trasách, včetně Austrálie, USA, Kanady, Evropy, Velké Británie, Brazílie, Filipín, Jihoafrické republiky, Mauricia a Ghany. Cestujícím v Economy Class bude servírováno sladké pečivo v podobě hot cross buns nebo mrkvový dort s lahodnou omáčkou tres leches, cestující ve First a Business Class budou mít v nabídce čokoládový dort s krémovou ganache a červeným rybízem nebo jahodový cheesecake s mini velikonočním vajíčkem. V palubním salónku A380 si mohou cestující dále pochutnat na tradičním velikonočním ovocném koláči Simnel s marcipánem. Během pravoslavných Velikonoc od 14. do 17. dubna se budou na vybraných linkách podávat další delikatesy, jako je například kulich – tradiční velikonoční chléb. Děti se ve všech letových třídách mohou těšit na barevnou velikonoční sušenku ve tvaru velikonočního vajíčka.

V globální síti letištních salónků Emirates si cestující mohou na většině místech vychutnat tradiční velikonoční pokrmy. V Dubaji v salonku First Class na ně čeká jehněčí kotleta s pečenými bramborami a glazovanou mrkví, v USA jehněčí kýta s datlemi, zelenými olivami a granátovým jablkem, v Singapuru se budou podávat jehněčí kotlety v pistáciové krustě s červenou paprikou, olivovým olejem a jarní zeleninou a ve Velké Británii to bude klasické jehněčí maso v bylinkové krustě s grilovaným pórkem, baby bramborami, cherry rajčátky a pikantní mátovou omáčkou.

Cestující Emirates, kteří vyrazí na cesty během Velikonoc, se mohou těšit také na prvotřídní zážitek díky rozsáhlé knihovně palubního systému ice, který nabízí více než 5 tisíc kanálů zábavy, více než 1 900 filmů a 1 500 hodin televizního vysílání, stejně jako hudebního obsahu, podcastů a audioknih ve 40 jazycích. Rodiny si budou moci užít nejlepší filmové zážitky a televizní pořady z kanálů Cartoon Network, CBeebies a Nickelodeon, přičemž během dubna budou k dispozici také nové filmy pro děti jako je Hotel Transylvánie: Transformánie, The Tiger Rising, Lyle, Lyle, Crocodile nebo snímek Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet. V rámci systému ice je k dispozici také speciální složka s názvem „Kouzelnický svět“, která obsahuje 16 titulů s tematikou Harryho Pottera a další populární televizní pořady jako je Úžasný svět Gumballa, Želvy Ninja a Lego Jurský svět: Legendy z Isla Nublar, SpongeBob SquarePants, Star Trek: Prodigy, The Adventures of Puss in Boots.

Zdroj foto: EMIRATES

You may also like...