Palladium Parking | Pro vánoční nákupy lze pohodlně zaparkovat v Palladiu

Při plánování vánočních nákupů a návštěvy vánočních trhů v Praze se nikdo nemusí bát vyrazit do centra Prahy autem. Je možné využít služeb největší podzemní garáže v centru Prahy, v nákupním centru Palladium, které se nachází v blízkosti Prašné brány a pár set metrů od největších pražských vánočních trhů na Staroměstském náměstí.

Palladium Parking | Pro vánoční nákupy lze pohodlně zaparkovat v Palladiu

Pro návštěvníky Prahy je připraveno více než 700 širokých parkovacích míst ve třech podzemních podlažích, na kterých pohodlně zaparkuje i běžné SUV. Aktuální obsazenost si každý může zkontrolovat na webu www.palladiumpraha.cz.

Palladium Parking | Pro vánoční nákupy lze pohodlně zaparkovat v Palladiu

Po zaparkování pak lze suchou nohou vyrazit na předvánoční nákupy do nákupního centra Palladium, kde je připravena vánoční nabídka téměř ve 200 obchodech, kavárnách a restauracích. Kromě nákupů, posezení v restauraci nebo kavárně či vánočního svařáku si návštěvníci mohou užít kouzelnou atmosféru vánoční dekorace Palladia, která se inspiruje slovanským zvykem údajně již ze 7. století, kdy se křesťanské stromky věšely špičkou dolů, aby tvarem trojúhelníku připomínaly Svatou Trojici. Velkolepý vánoční strom zavěšený špičkou dolů dominuje vánoční výzdobě v prostoru atria.

Parking v Palladiu je přístupný nonstop, 7 dní v týdnů 365 dní v roce. Vjezd do garáže je z ulice Revoluční (GPS souřadnice: 50.0896269,14.4279561), po cestě neminete navigační ukazatele s aktuálním počtem volných míst. Parkování lze uhradit v hotovosti (v Kč nebo €), kartou nebo prostřednictvím SMS. Kromě parkování si lze nechat auto ručně umýt v myčce nebo dobít elektroauto.

Cena za hodinu stání je 65 Kč vč. DPH.

Zákazníci si mohou také zakoupit balíček 20 ks hodinových stání (kde 1 hodina vyjde na 50 Kč vč. DPH), dále zvýhodněné jednodenní či měsíční parkování.

PALLADIUM

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost více než 700 míst.

www.palladiumpraha.cz @Facebook @Instagram

Zdroj foto: PALLADIUM

You may also like...